Ubezpieczenie turystyczne

Z polisą ubezpieczenia turystycznego możesz bez obaw wyjechać w dowolny zakątek świata, samotnie lub z rodziną, zawsze mając pewność, że bez względu na to, czy znajdziesz się w górach, nad morzem, na wsi, czy w wielkim mieście, Ubezpieczyciel zapewni Ci niezbędne wsparcie.

W ramach Wariantu Standardowego otrzymujesz pokrycie kosztów leczenia i assistance do wysokości 80.000 zł, ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków) do kwoty 10.000 zł, ubezpieczenie utraty lub uszkodzenia bagażu do kwoty 1.000 zł oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do 20.000 zł.

Wariant Active obejmujący amatorskie uprawianie sportu – ochrona ubezpieczeniowa w tym wariancie obejmuje aktywność sportową, której celem jest odpoczynek i rozrywka.
Za amatorskie uprawianie sportu rozumiemy m. in. amatorskie uprawianie jazdy na rowerze, pływania, żeglarstwa, jet ski, banana boat ride, narciarstwa i wszystkich jego odmian (z wyjątkiem heliskiingu), snowboardu i wszystkich jego odmian, .
Dla Twojego bezpieczeństwa ubezpieczenie Active zawiera wyższe sumy ubezpieczenia, w porównaniu do wariantu Standardowego.

Wariant Extreme to ubezpieczenie, które zapewnia Twoją kompleksową ochronę, również gdy uprawiasz sporty tzw. wysokiego ryzyka. –
Przez sport wysokiego ryzyka rozumiemy wyczynowe lub amatorskie uprawianie następujących sportów: motorowych lub motorowodnych, powietrznych, speleologii, wspinaczki górskiej i skałkowej, raftingu i wszystkich jego odmian, nurkowania przy użyciu specjalistycznego sprzętu, kite surfing, heliskiingu, heliboardingu, skoków na gumowej linie, a także uczestniczenie w wyprawach survivalowych lub wyprawach do miejsc charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami klimatycznymi czy przyrodniczymi typu pustynia, wysokie góry (powyżej 5500 m n.p.m.), busz, bieguny, dżungla i tereny lodowcowe lub śnieżne wymagające użycia sprzętu zabezpieczającego lub asekuracyjnego.
Dodatkowo pakiet Extreme ma najwyższe dostępne limity poszczególnych ubezpieczeń.
Przez limit rozumiemy kwotę, którą zapewniamy na pokrycie świadczeń objętych polisą ubezpieczeniową.

Pakiet Elvia Podróże to ubezpieczenie turystyczne, gwarantujące niską cenę i najwyższą ochronę dla osób podróżujących. Ubezpieczenia dla turystów dostępne są do wyboru spośród trzech różnych wariantów pakietu – Standard, Activ i Extreme.

Polisa gwarantuje polskojęzyczną opiekę medyczną assistance 24 h na dobę – gdziekolwiek jesteś, wystarczy jeden telefon do Centrum Operacyjnego, które przygotuje i skoordynuje potrzebną Ci pomoc.

Ubezpieczenia turystyczne Elvia Podróże w wersji Active i Extreme zapewniają pokrycie odszkodowania z tytułu odpowiedzialności cywilnej wobec osób trzecich do wysokości 100 000 PLN!

Zwiedzaj nowoczesne i tętniące życiem miasta, starożytne grody, podziwiaj sztukę i słuchaj muzyki w światowych centrach kultury; poznaj kulinarne smakołyki z różnych stron świata i  bądź bezpieczny już od 5,58 PLN za dobę!

Zobacz szczegółowy opis produktu i sprawdź cenę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie turystyczne to:

  • trzy warianty pakietu ubezpieczeń do wyboru: Standard, Active i Extreme
  • wysoka suma ubezpieczenia (Europa – do 200.000 PLN, kraje Strefy B – do 400.000 PLN)
  • całodobowa, polskojęzyczna pomoc w podróży
  • ubezpieczenie sprzętu sportowego (wersja Elvia Podróże Active i Extreme)
  • ubezpieczenie OC w życiu prywatnym 100.000 PLN (wersja Elvia Podróże Active i Extreme)

 

Poniżej linki do ubezpieczycieli gdzie w kilka minut wykupisz ubezpieczenie nie wychodząc z domu. Polecamy 🙂
www.ElviaDirect.pl

www.Signal-IdunaDirect.pl